Hakkımızda

Riso ComColor baskı makinesi veya fotokopi makinesi mı arıyorsunuz?


Fotokopi Hastanesinden uzman tavsiyesi ile en iyi ürünleri alın…


Fotokopi Hastanesi, Riso ComColor baskı makinesi, yazıcı ve fotokopi cihazlarının satış kiralama teknik servis hizmetleri şirketidir. Fotokopi Hastanesi, herhangi bir markaya veya ürüne bağlı olmadan ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümü sağlayan yüksek kaliteli yazıcı ve fotokopi makineleri sunmaktadır. Fotokopi Hastanesi ayrıca profesyonel ekibi ile satış sonrası teknik servis hizmeti sunuyor.

Büro makinelerine ihtiyacınız olduğunda neden Fotokopi Hastanesini seçmelisiniz?


Fotokopi Hastanesinden Fotokopi Makineleri satın aldığınızda veya kiraladığınızda şunlardan yararlanırsınız; 


Bağımsızlık -
herhangi bir markaya veya ürüne bağlı değiliz, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun en iyi çözümü sunacağız.
Deneyim –
Fotokopi Hastanesi Riso ComColor baskı makineleri, yazıcılar ve fotokopi makineleri konusunda en az 20 yıldan fazla deneyimli bir ekibe sahiptir. Birçok markaya hizmet veriyoruz.
Garanti-
Satışta ki tüm cihazlar 2.el dahil, parça ve işçilik garantilidir.
Uzman tavsiyesi -
Ekibimiz satıştaki tüm ürünler hakkında son derece bilgilidir. Sadece satış hakkında değil aynı zamanda devam eden baskı ihtiyaçlarınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda da doğru tavsiyelerde bulunuyoruz.
Eksiksiz hizmet –
Fotokopi Hastanesi cihaz satışından fazlasını sunar, bu nedenle yazıcınızı veya fotokopi makinenizi satın aldıktan sonra unutulmayacaksınız. Satış sonrası; cihaz kullanım eğitimi, cihaz bakımı, teknik destek, Sarf malzeme temini, parça değişimi vb. hizmetler sunuyoruz siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmak için her zaman buradayız.

Hizmetimiz burada bitmiyor!


Fotokopi Hastanesi olarak, yüksek kaliteli çok işlevli yazıcı ve fotokopi makinelerinin satış ve onarımlarına odaklanıyoruz. Bölgemizdeki tüm işletmeler için kaliteli standartlarında oldukça rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.
Çok işlevli yazıcı veya fotokopi makinesi ihtiyaçlarınıza çözüm olmamız için bize ulaşacağınızı umuyoruz! Bilgi almak, satış, kiralama ve bakım onarım hizmetlerimiz için 0 262 332 13 64 numaralı telefondan bize ulaşın.

Şimdiye kadar

Rakamlarla Fotokopi Hastanesi


2546

Fotokopi Makinesi Tamiri Yaptık

360

Kurumsal Firmaya hizmet verdik

7234

Yılda Sarf Malzemesi Sattık

63

Yeni yılda bizi tercihen mutlu müşterilerimiz oldu

TEKLİF ALIN