Akıllı Cihaz Satışı


Fotokopi Hastanesi olarak büro makineleri çözümleri'nde, yeni ve yenilenmiş 2. el cihazları kaliteden ödün vermeden rakipsiz fiyatlarla satıyor veya kiralıyoruz.

20 yılı aşkın iş tecrübemizle, şirketimiz büro makineleri tedarikçisi olarak çalışma ortamınız için en uygun en doğru cihazları tespit eder ve kısa sürede cihaz montajına başlanır. Gerekli tüm kurulumlar tamamlanır. Akıllı ofis cihazlarını tercih ederek çalışma ortamınızda ki İşinizi kolaylaştıralım.

Cihaz Kiralama

Kiralama Avantajları Nelerdir;

1. Risk yoktur;
Herhangi bir zamanda performansımızdan veya kullandığınız cihazlarımız dan memnun kalmazsanız, hizmetinizi cezasız olarak erken fesih ücreti ödemeden iptal edebilirsiniz. 3 ya da 5 yıllık sözleşme zorunluluğunuz yoktur.
2. Herşey dahil;
Seçtiğiniz cihaz, teknik servis, destek hizmetleri, Sarf malzeme ve yedek parçalar. (kâğıt hariç).
3. İstenilen özelliklerde cihaz seçilebilir;
Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı, Faks ve mail gibi özelliklere sahip renkli de olmak üzere kullanılmamış veya yenilenmiş cihazlar tercih edilebilir. .
4. Esnek bir kiralama programı;
İşletmenizin ihtiyaçları değiştikçe aylık kopya miktarına göre cihaz değiştirmenize olanak tanırız..
5. Benzersiz hizmet;
Firmamızdan cihaz kiraladıysanız, hızlı çözüm sağlayan teknik servis hizmetimiz vardır ayrıca makineniz için bir takım mürekkep veya toner her zaman cihazın yanında yedek olarak bulundurulur..
6. Kalite;
Firmamız her zaman hatasız kaliteli kopyalar garanti eder.
7. Ayda bir ödeme;
Sürprizleri ortadan kaldırın. Kiralama hizmetimiz için ekstra ücret ödemezsiniz.

Yenilenmiş 2.El Cihazlar


Cihazlardan en iyi verimi alabilmek için cihazların revizyon bakımı yapılır ve tüm kritik parçalar değiştirilir. Cihazların her biri teslimattan önce zorlu testlerden geçer.

Teslimat sonrası cihazlara bir yıl süre ile ücretsiz teknik servis desteği ve parça garantisi verilir, bir yıldan sonra istenirse ücretli olarak servis desteği ve garanti uzatılabilir. .

• Cihazların gerekli tüm parçaları değiştirillir bu nedenle tam çalışır durumdadır.
• Cihazların sistem yazılımları en son sürüme güncellenir.
• Eğer cihaz kullanımına özen gösterilirse yenilenen cihazlarımız yeni cihazlar kadar verimli çalışır.
• Yenilenmiş 2.El cihazların satış bedeli kullanılmamış cihazlara oranla % 50'ye kadar daha düşük maliyette olabilir
Mevcut kullandığınız cihazları da yeniliyoruz

Teknik Servis


Mevcut cihazlarınızla ilgili bir sorununuz mu var? Cihaz arızalarında teknik servis ekibimizle tanışın. Profesyonel ekibimiz en kısa sürede cihazlarınızı tekrar çalışır hale getirir. Cihazlar için düzenli bakım şüphesiz arıza durumlarının ortaya çıkma olasılığını azaltır.
Arkadaş canlısı ekibimizi arayarak daha fazla bilgi edinin.