Hizmetler

satis-kiralama

Satış Kiralama Bizim İşimiz


Fotokopi Hastanesi büro makineleri Çözümleri'nde, hem kullanılmamış hem de yenilenmiş cihazları kaliteden ödün vermeden rakipsiz fiyatlarla satıyor veya kiralıyoruz.

20 yılı aşkın iş tecrübemizle, şirketimiz büro makineleri tedarikçisi olarak çalışma ortamınız için en uygun en doğru cihazları tespit eder ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ki tüm kurulumları tamamlar. Çalışma ortamınızda ki İşinizi kolaylaştırmak için verimli cihazlara sahip olmanın önemini biliyoruz..

Neden yenilenmiş cihazlar tercih edilmeli;


Fotokopi Hastanesi olarak büro makineleri çözümlerinde garantili ve pahalı fiyat etiketi olmayan güvenilir yenilenmiş fotokopi makineleri satmakla ünlüyüz. Fotokopi cihazlarından en iyi verimi alabilmek için cihazlar tamamen parçalanır genel cihaz yenileme bakımı yapılır ve tüm kritik parçalar değiştirilir, daha sonra dikkatlice yeniden montajı yapılır. Fotokopi makinelerimizin her biri satılmadan önce zorlu testlerden geçer.

Cihazlar test sürecimizi geçemezse, satışa çıkmaz herhangi bir sorun algılanmazsa son kullanıcının satın alması için paketlenir. Satış sonrası cihazlara bir yıl süre ile ücretsiz teknik servis desteği ve parça garantisi verilir, bir yıldan sonra istenirse ücretli olarak servis desteği ve garanti uzatılabilir. .

• Yenilenmiş fotokopi makinelerimizin tüm kritik parçaları değiştirildi ve bu nedenle tam çalışır durumda.
• Yenilenmiş fotokopi makinelerimizin yazılımları en son sürüme güncellenir ve böylece kullanılmamış cihazlarla aynı teknolojiyi kullanır.
• Eğer cihaz kullanımına özen gösterilirse yenilenmiş fotokopi makineleri kullanılmamış fotokopi makineleri kadar verimli çalışır.
• Yenilenmiş cihazların satış bedeli kullanılmamış cihazlara oranla % 50'ye kadar daha düşük maliyette olabilir

baskimakinalari-kirala-kocaeli
hizmetler-232

Kiralamak İçin En İyi Nedenler

Kiralama Bizim İşimiz;

1. Risk yoktur;
Herhangi bir zamanda performansımızdan veya kullandığınız cihazlarımız dan memnun kalmazsanız, hizmetinizi cezasız olarak erken fesih ücreti ödemeden iptal edebilirsiniz. 3 ya da 5 yıllık sözleşme zorunluluğunuz yoktur.
2. Herşey dahil;
Seçtiğiniz cihaz, teknik servis, destek hizmetleri, Sarf malzeme ve yedek parçalar. (kâğıt hariç).
3. İstenilen özelliklerde cihaz seçilebilir;
Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı, Faks ve mail gibi özelliklere sahip renkli de olmak üzere kullanılmamış veya yenilenmiş cihazlar tercih edilebilir. .
4. Esnek bir kiralama programı;
İşletmenizin ihtiyaçları değiştikçe aylık kopya miktarına göre cihaz değiştirmenize olanak tanırız..
5. Kesintisiz hizmet;
Firmamızdan cihaz kiraladıysanız, hızlı çözüm sağlayan teknik servis hizmetimiz vardır ayrıca makineniz için bir takım mürekkep veya toner her zaman cihazın yanında yedek olarak bulundurulur..
6. Kalite;
Firmamız her zaman hatasız kaliteli kopyalar garanti eder.
7. Ayda bir ödeme;
Sürprizleri ortadan kaldırın. Kiralama hizmetimiz için ekstra ücret ödemezsiniz.

Ofis cihazlarının onarımında uzman teknik servis


Ofis cihazlarınızla ilgili bir sorununuz mu var? Cihaz arızalarında profesyonel teknik servis ekibimizle tanışın. Profesyonel ekibimiz en kısa sürede cihazlarınızı tekrar çalışır hale getirebilir. Ofis makineleriniz için düzenli bakım her zaman cihazlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar. Ayrıca daha ciddi bir sorun ortaya çıkma olasılığını azaltır.
Arkadaş canlısı ekibimizi arayarak daha fazla bilgi edinin.

01
TEKLİF ALIN